ترجمه تخصصی متون حقوق

ترجمه اصطلاحات حقوق دانشگاهی

بیشتر دانشجویانی که در رشته‌های حقوقی در حال تحصیل هستند، برای ترجمه کلیه پروژه‌های دانشجویی از جمله مقالات علمی، کتب تخصصی، جزوات آموزشی و پروپوزال‌های علمی خود نیازمند ترجمه تخصصی متون دانشگاهی خود هستند، به همین منظور ترجمه تخصصی از اصلی‌ترین نیازهایی است که هر دانشجو‌ی رشته حقوق به آن نیاز دارد.

ترجمه مقالات حقوق بین‌الملل

حقوق بین‌الملل، مجموعه قواعد و اصولی است که بین ملیت‌ها و دولت‌های مختلف مورد پذیرش قرار گرفته است. حقوق بین‌الملل مقالات علمی و تخصصی زیادی دارد تا متخصصین این حوزه تخصصی بتوانند با آموزه‌ها و یافته‌های جدید این علم تخصصی آشنایی پیدا کنند.

ترجمه مقاله تخصصی حقوق بین‌الملل، از جمله حساس‌ترین نوع از ترجمه متون حقوقی است چرا که این متون تخصصی شامل مواد قانونی و تبصره‌های بسیاری است که هر یک مباحث حقوقی خاصی را در بر گرفته است.

ترجمه تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی

گرایش حقوق جزا و جرم شناسی معروف‌ترین شاخه از رشته حقوق است. با توجه به این که متن‌ها، کتاب‌ها و مقالات تخصصی که در حوزه جزا و جرم‌شناسی نوشته می‌شوند، هر کدام ویژگی‌ها و حساسیت‌های منحصر به فردی دارند، ترجمه آن نیز از سایر گرایش‌های این رشته سخت‌تر و تخصصی‌تر است.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8