مهاجرت کاری

پیوستن به نیرو های مشغوا به کار در کشور دیگر، با سفرهای خارجی متفاوت است. شغل جدید شما امکان تعامل دراز مدت را با جامعه و مردم آن کشور فراهم می کند. در یک کشور خارجی شخصیت شما به طور کامل متحول می شود. به طور خلاصه می توان گفت که شما با اشتغال در یک کشور خارجی بخشی از فرهنگ آن کشور خواهید شد.

قدم های لازم برای موفقیت در مهاجرت کاری

قدم اول: فرصت شغلی مناسب برای مهاجرت کاری راپیدا کنید.

چند روش برای یافتن موقعیت شغلی مناسب برای مهاجرت کاری:

استفاده از شبکه های اجتماعی

استفاده از وبسایت های آنلاین برای مهاجرت کاری

شرکت های بین المللی و مهاجرت کاری

مهاجرت در سمت های دولتی

مهاجرت با سفرهای خارجی

موسسات مهاجرتی و کمک به مهاجرت شغلی

قدم دوم: اپلای برای مهاجرت شغلی

بعد از یافتن فرصت شغلی مورد علاقه خود، باید برای اشتغال به کار در کشور مورد نظر خود اپلای کنید. در صورتی که تسلط کافی به زبان انگلیسی یا زبان کشور مقصد داشته باشید، می توانید با جستجو اطلاعات خوبی در مورد نحوه اپلای به دست آورید. میزان موفقیت هر فرد پس از اپلای برای یک شغل در کشور دیگر به فاکتورهای متعددی وابسته است، زیرا هر کشوری قوانین خاص خود را برای شهروندان خارجی دارد و علاوه بر این شغل هلی مختلف نیاز به مهارت ها و توانمندی های خاص خود برای اپلای کردن توسط شما دارند. رزومه کاری شما روی میزان موفقیت شما در اپلای برای یک فرصت شغلی در کشورهای خارجی تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

قدم سوم: طی مراحل قانونی برای مهاجرت شغلی

دریافت مجوز های لازم برای اشتغال به کار، یا دریافت ویزا، هر یک نیاز به طی مراحل متعدد دارد. گذرنامه یا پاسپورت نیز از اولین مدارکی است که بسیاری از  شهروندان برای مهاجرت کاری به آن نیاز دارند.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8