دارالترجمه رسمی ترنسمال

©2024 تمامی حقوق محفوظ است

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان

به اشتراک گذاشتن این پست:

همیشه از ده دانشگاه برتر جهان، حداقل سه عدد از آنها برای انگلستان بوده است. میزان رضایت دانشجویان از تحصیل در این کشور بیش از 86 درصد است. این کشور رتبه دوم جهانی به لحاظ کیفیت موسسات علمی و تحقیقاتی دارد. تاکنون 107 برنده جایزه نوبل از یکی از دانشگاه‌های انگلستان فارغ‌التحصیل شده‌اند. این کشور از برترین نظام‌های مدیریت صنعت مبتنی بر دانشگاه برخوردار است که امکان جذب دانش‌آموختگان به بازار کار را به سرعت فراهم می‌آورد.

تحصیل در سراسر این کشور به زبان انگلیسی است که ورود به آن به حداقل نمره 6 در آزمون آیلتس نیاز دارد. ویزای تحصیلی انگلستان، یکی از محبوب‌ترین مسیرها برای ورود به جزیره است، چرا که در کنار تحصیل امکان کار وجود داشته و پس از پایان آن نیز راه برای اخذ اقامت دائم بسیار هموارتر خواهد بود.

در صورتی که شما بالای 16 سال سن داشته باشید، می‌توانید برای تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان اقدام نمایید. در قدم اول باید رشته و دانشگاه خود را انتخاب نموده و با آنها مکاتبه کنید. در صورت تایید از سوی دانشگاه به شما اعلام شده و میتوانید از طریق سفارت برای اخذ ویزا اقدام کنید. با این پذیرش شما 30 امتیاز از 40 امتیاز لازم برای اخذ نهایی ویزا را به دست آورده‌اید.

امتیاز دیگر مربوط به پرینت حساب بانکی است که باید هزینه 9 ماه زندگی در این کشور را پوشش دهد. حداقل به مدت یک ماه این مبلغ باید در حساب بانکی ثابت بوده باشد. توجه داشته باشید که هزینه یکسال دانشگاه نیز باید در حساب موجود باشد. دانشگاه های انگلستان بین 10 تا 15 هزار پوند برای هرسال هزینه خواهند داشت که با توجه به شهر و رشته متفاوت خواهند بود.

مطالب بیشتر جهت مطالعه

در خبرنامه سایت ترسنمال عضو شوید

از آخرین مقالات و تحفیف‌ها مطالع شوید

سفارش های خود را در اینجا ثبت کنید

ترجمه رسمی و غیر رسمی، تولید محتوا و خدمات بسیار دیگر