ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان

همیشه از ده دانشگاه برتر جهان، حداقل سه عدد از آنها برای انگلستان بوده است. میزان رضایت دانشجویان از تحصیل در این کشور بیش از 86 درصد است. این کشور رتبه دوم جهانی به لحاظ کیفیت موسسات علمی و تحقیقاتی دارد. تاکنون 107 برنده جایزه نوبل از یکی از دانشگاه‌های انگلستان فارغ‌التحصیل شده‌اند. این کشور از برترین نظام‌های مدیریت صنعت مبتنی بر دانشگاه برخوردار است که امکان جذب دانش‌آموختگان به بازار کار را به سرعت فراهم می‌آورد.

تحصیل در سراسر این کشور به زبان انگلیسی است که ورود به آن به حداقل نمره 6 در آزمون آیلتس نیاز دارد. ویزای تحصیلی انگلستان، یکی از محبوب‌ترین مسیرها برای ورود به جزیره است، چرا که در کنار تحصیل امکان کار وجود داشته و پس از پایان آن نیز راه برای اخذ اقامت دائم بسیار هموارتر خواهد بود.

در صورتی که شما بالای 16 سال سن داشته باشید، می‌توانید برای تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان اقدام نمایید. در قدم اول باید رشته و دانشگاه خود را انتخاب نموده و با آنها مکاتبه کنید. در صورت تایید از سوی دانشگاه به شما اعلام شده و میتوانید از طریق سفارت برای اخذ ویزا اقدام کنید. با این پذیرش شما 30 امتیاز از 40 امتیاز لازم برای اخذ نهایی ویزا را به دست آورده‌اید.

امتیاز دیگر مربوط به پرینت حساب بانکی است که باید هزینه 9 ماه زندگی در این کشور را پوشش دهد. حداقل به مدت یک ماه این مبلغ باید در حساب بانکی ثابت بوده باشد. توجه داشته باشید که هزینه یکسال دانشگاه نیز باید در حساب موجود باشد. دانشگاه های انگلستان بین 10 تا 15 هزار پوند برای هرسال هزینه خواهند داشت که با توجه به شهر و رشته متفاوت خواهند بود.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8