ترجمه متن

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

از ترجمه متن فارسی به انگلیسی همیشه به عنوان پر کاربرد ترین نوع از ترجمه نامبرده می شود.

انگلیسی، زبان اول جهان است. این زبان به عنوان زبانی مشترک برای فضاهای علمی و دانشگاهی به کار می رود. از این رو کیفیت متن های ترجمه شده به این زبان، اهمیت بسیار بالایی دارد. ترجمه متن فارسی به انگلیسی برای مترجم هایی که تسلط کافی به هردو زبان دارند، ساده است. به همین دلیل، شما می توانید برای ترجمه فارسی به انگلیسی متن های خود از مترجم های حرفه ای دارالترجمه ترنسمال بهره ببرید.

ترجمه متن انگلیسی به فارسی

ترجمه متن انگلیسی به فارسی برای دانشجویان و اساتید دانشگاهی کاربرد زیادی دارد. با توجه به اهمیت و گستردگی بالای زبان انگلیسی، بسیاری از این مقاله ها به این زبان نوشته شده اند و به عنوان مراجعی معتبر شناخته می شوند. انتشار آثار علمی به زبان انگلیسی، نیاز به ترجمه تخصصی انگلیسی را روز به روز بیشتر می کند.

 

ترجمه تخصصی زبان های دیگر

ترجمه تخصصی تنها به زبان انگلیسی محدود نمی شود. سایر زبان ها نیز در شرایط مختلف به ترجمه تخصصی نیاز دارند. برای مثال از نیازهای بسیاری از مشتریان برای قرارداد های تجاری، درخواست ترجمه به زبان های دیگر است.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8