ترجمه همزمان پزشکی

علم پزشکی همانند سایر علوم تخصصی هرساله سمینارها و ویژه برنامه‌های تخصصی زیادی را در کشور‌های مختلف برگزار می‌کند. همچنین پزشکان و متخصصان زیادی برای سخنرانی در مورد پزوهش‌های علمی خود به ایران دعوت می‌شوند تا پزشکان و متخصصان ایرانی از سخنرانی آنان استفاده کنند. بدون شک وجود یک مترجم حرفه‌ای برای ترجمه محتوای سمینار به صورت حضوری و شفاهی برای حضار شرکت‌کننده، امری واجب به حساب می‌آید.

ترجمه انگلیسی به فارسی پزشکی

ترجمه متون پزشکی به دلیل تبادل گسترده علوم میان کشورهای خاورمیانه و شرق آسیا با کشور‌های غربی از سابقه طولانی برخوردار است و منحصر به دوره معاصر ما و یا هر دوره خاص تاریخی دیگر و یا حتی مختص به سرزمین یا کشور خاصی نمی‌باشد. از طرفی زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی در جهان است و بیشتر منابع علمی در سطح جهان به این زبان می‌باشد. ترجمه متن‌های موجود در وبگاه‌های انگلیسی و پست‌های تخصصی پزشکان و متخصصان در شبکه‌های اجتماعی از محتواهای کوتاه اما بسیار کاربردی تشکیل شده‌ است. همچنین اخبار و اطلاعات موجود در حوزه ترجمه پزشکی که روزانه در سراسر دنیا دست به دست می‌شوند، نیازمند ترجمه و بازنشر در شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان هستند. پس اگر نیاز به ترجمه متون پزشکی از انگلیسی به فارسی دارید می‌توانید از مترجمان توانمند و متخصص دارالترجمه ترنسمال که متون پزشکی شما را با بالاترین و بهترین کیفیت ترجمه می‌کنند کمک بخواهید.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8