مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های اخذ اقامت در یک کشور صنعتی و پیشرفته است. افراد برای گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری باید در کشور مقصد یک نوع سرمایه گذاری اعم از خرید ملک، کارآفرینی، تاسیس کارخانهف ثبت شرکت، خرید سهام یک کشور و امثال آن را انجام دهند. حداقل میزان سرمایه ای که فرد برای شروع سرمایه گذاری در کشور مورد نظر به آن نیاز دارد رقم ثابتی نیست و برای هر کشور به هر میزان می تواند متفاوت باشد. این نوع مهاجرت به فرد اجازه می دهد که خانواده، همسر و فرزندان را نیز همراه خود به کشور مقصد ببرد و برای آن ها اقامت موقت دریافت کند. از مهمترین مزایای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری رسیدن به اقامت دائمی در کشور مورد نظر است.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا

وضعیت صنعت در کشور کانادا بسیار عالی و فعال است و از همین جهت مکان خوبی برای متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به شمار می رود. بسیاری از سرمایه داران و متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و همچنین صاحبان مشاغل بین المللی برای ارتقا بخشیدن به صنعت خود اقدام به مهاجرت به کانادا کرده‌اند تا فعالیت اقتصادی خود را در این کشور پهناور آغاز کنند. مهاجرت به کانادا در عین آسان بودن، هزینه های زیادی را به دنبال دارد و در واقع یکی از گران ترین انواع ویزای کانادا به شمار می‌رود.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8