ترجمه پزشکی

ترجمه متون پزشکی از جمله حساس‌ترین نوع ترجمه به حساب می‌آید تا به صورت کاملا تخصصی و مفهومی به زبان مقصد ترجمه شود. فرآیند ترجمه پزشکی متون مختلف در حوزه پزشکی به دلیل حساسیت بالایی که به لحاظ موضوعی دارد نیازمند دقت و سرعت عمل بالای مترجم است تا بتواند فرایند معادل یابی عبارات تخصصی را به خوبی انجام دهند. پزشکان و فعالان این حوزه همیشه در متون پزشکی این دغدغه را دارند که عبارات تخصصی به چیزی معمول در بین پزشکان ترجمه شود.

ترجمه مقالات پزشکی و کتاب‌های علمی

ترجمه مقاله یکی از حساس‌ترین و مهمترین موارد کاربردی است که در حوزه ترجمه تخصصی متون پزشکی انجام می‌شود. شما می‌توانید برای ترجمه انواع مقالات علمی و تخصصی خود در حوزه سلامت، بهداشت، و…سفارش ترجمه خود را به مترجم‌های حرفه‌ای و متخصص دارالترجمه ترنسمال بسپارید تا متنی حرفه‌ای را در نهایت تحویل بگیرید.

ترجمه ویدئو و پادکست‌های علمی در حوزه پزشکی

عام پزشکی روز به روز در حال پیشرفت و به روزرسانی است، به همین دلیل دانشمندان و متخصصان حرفه‌ای در حوزه ترجمه متون پزشکی برای به روزرسانی اطلاعات خود در زمینه معالجه بیماری‌های قلبی، عفونی، ژنتیک، سرطان، دیابت و مغز و اعصاب نیازمندند تا ویدئوها و پادکست‌های پزشکان دنیا را به دقت مشاهده کنند تا از نکات مهم آن الگوبرداری کنند.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8