دارالترجمه رسمی ترنسمال

©2023 تمامی حقوق محفوظ است

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان

به اشتراک گذاشتن این پست:

انگلستان به عنوان یکی از صنعتی‌ترین و ثروتمند‌ترین کشورهای جهان، هرسال هزاران نفر را به عنوان مهاجر جذب می‌کند. گرچه سیاست‌های این کشور تحت تاثیر برگزیت در حال تغییر است، با این وجود همچنان درهای بریتانیا به روی بسیاری از افراد مشتاق باز است تا بتوانند یک زندگی آرام، با ثبات و روبه پیشرفت را برای خود و خانوادشان ایجاد کنند.

روش های مهاجرت به انگلستان

سرمایه‌گذاری: اگر شما بتوانید در این کشور سرمایه ی مشخصی وارد کنید و یا کار به وجود آورید، دولت انگلستان با آغوش باز شما را خواهد پذیرفت و شرایط اقامت دائم را فراهم خواهد کرد.

ویزای کار: این ویزا مختص به افرادی است که دارای مهارت یا موقعیت شغلی خاصی هستند که شرکت‌ها یا نهادهای انگلستان به آنها نیاز دارد. بسیاری از افراد این مسیر را مناسب‌ترین راه برای ورود به بریتانیا و اخذ اقامت انگلستان میدانند.

ویزای تحصیلی: این نوع ویزا از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرتی به انگلستان است، به ویژه اینکه انگلستان دارای یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی جهان است و تعدادی از معتبرترین دانشگاه‌های جهان در این کشور وجود دارند.

ویزای توریستی: انگلستان یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان برای گردشگران است. سالانه میلیون‌ها نفر به بازدید این کشور تاریخی و زیبا می‌روند. همچنین اگر کسی نیاز به دریافت خدمات پزشکی داشته باشد، می‌تواند از این ویزا استفاده کند.

ویزای خانوادگی: اگر شخصی دارای اقامت دائم انگلستان باشد، دولت این کشور موظف است شرایط ورود اعضای خانواده‌اش را نیز برای وی مهیا کند.

تولد در انگلستان: تولد در بریتانیا می‌تواند یکی از روش‌های اقامت انگلستان باشد، اما این روش با محدودیت‌هایی روبه رو است. برای اخذ این اقامت یکی از والدین باید شهروند انگلستان بوده و اقامت دائم داشته باشد. در غیر این صورت، کودک متولد شده باید تا 10 سالگی در این کشور زندگی کند تا دولت به وی اقامت دائم را ارائه کند.

پناهندگی: پناهندگی یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین روش‌های اخذ اقامت انگلستان است. این روش تنها برای افرادی مناسب است که بتوانند به دولت ثابت نمایند که در کشور خود جانشان در خطر است و امکان زندگی عادی را ندارند. به ویژه در سال‌های اخیر، سیاست‌های ضد پناهندگی و ضد مهاجرت در انگلستان موجب شده روند اخذ پناهندگی به راهی تقریبا غیر ممکن برای افراد خارجی بدل شود.

مطالب بیشتر جهت مطالعه

در خبرنامه سایت ترسنمال عضو شوید

از آخرین مقالات و تحفیف‌ها مطالع شوید

سفارش های خود را در اینجا ثبت کنید

ترجمه رسمی و غیر رسمی، تولید محتوا و خدمات بسیار دیگر