مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا انتخاب مناسب برای انواع سبک‌های زندگی است.

استرالیا در حال حاضر میزبان ده‌ها هزار مهاجر از سراسر جهان است. این جمعیت متنوع در کنار کیفیت بالای زندگی، اقتصاد مرفه و سایر شرایط این کشور را به یک مقصد محبوب برای مهاجرت تبدیل کرده است.

مزایای مهاجرت به استرالیا

یکی از مهمترین مزایای مهاجرت به استرالیا از روش های مختلف، دریافت اقامت دائم این کشور است.

 از دیگر مواردی که با مهاجرت به کشور استرالیا می‌توان از آن لذت برد، استفاده از تمام امکانات رفاهی این کشور بدون هیچ محدودیت و با کمترین هزینه است.

متقاضیان با مهاجرت به کشور استرالیا می‌توانند به آسانی پس از پایان دوران تحصیل خود ویزای مربوطه خود را به ویزای کاری تبدیل کنند.

یکی دیگر از مزایای مهاجرت به کشور استرالیا اخذ ویزای همراه برای اعضای درجه یک خانواده همچون همسر و فرزندان زیر 18 سال است. خانواده درجه یک فرد متقاضی با مهاجرت به این کشور اجازه خواهند داشت تا در آن کشور به تحصیل پرداخته یا در شغل مورد نظر خود فعالیت کنند.

دریافت ویزای تحصیلی کشور استرالیا شرایطی را برای افراد فراهم خواهد کرد تا انواع دیگر ویزای کشور فوق را با سهولت بیشتری دریافت کنند.

اولین و پایه‌ای ترین شرایط مهاجرت به استرالیا، داشتن سن کمتر از 45 سال است. پس اگر قصد دارید به واسطه کار به این کشور مهاجرت کنید، سن شما باید کمتر از 45 سال باشد.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8