دارالترجمه رسمی ترنسمال
Search
Close this search box.

©2024 تمامی حقوق محفوظ است

به اشتراک گذاشتن این پست:

یکی از پرمخاطب ترین روش ها برای مهاجرت، روش مهاجرت تحصیلی است که از سوی ایرانیان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجرت تحصیلی و یا کار و زندگی در دنیا، کشور کانادا است.

شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا

همه ساله نام چند دانشگاه و موسسه آموزشی کانادایی در بین رنکینگ های برتر جهان مشاهده می شود. دانشگاه هایی مانند دانشگاه مک گیل، دانشگاه تورنتو، دانشگاه بریتیش کلمبیا و…

شما می توانید با مراجعه به وب سایت دانشگاه مورد نظر خود، اقدام به بررسی مدارک مورد نیاز جهت پذیرش تحصیلی کنید. تحصیل در کانادا یکی از راه های مهاجرت به این کشور است. با اخذ ویزای تحصیلی کانادا می توان تا زمان فارغ التحصیلی حضور داشت و در پایان دوره با پسدا کردن کاری تمام وقت مسیر دریافت اقامت دائم کانادا را هموار نمود. یکی از اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش ویزای تحصیلی، داشتن مدرک زبان انگلیسی با نمره متوسط به بالاست. از سال 2019 صدور پذیرش تحصیلی برای دانشجویانی که موفق به کسب نمره قابل قبول از آزمون بین المللی زبان نشده اندف به صورت مشروط انجام می شود. در این روش متقاضی مهاجرت تحصیلی در کانادا، پس از ورود به این کشور قبل از هر چیز ابتدا در دوره زبان حضور می یابد و پس از دریافت نمره قبولی می تواند وارد دوره انتخابی خود  شود.

مطالب بیشتر جهت مطالعه

در خبرنامه سایت ترسنمال عضو شوید

از آخرین مقالات و تحفیف‌ها مطالع شوید

سفارش های خود را در اینجا ثبت کنید

ترجمه رسمی و غیر رسمی، تولید محتوا و خدمات بسیار دیگر