مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

کشور اسپانیا از نظر کیفیت زندگی، کار و تحصیل در لیست ده کشور کشور برتر جهان قرار گرفته است و از این رو افراد زیادی هر ساله از راه‌های مختلف تصمیم به مهاجرت به اسپانیا می‌گیرند. یکی از راه‌های بسیار پرطرفدار مهاجرت به این کشور، مهاجرت تحصیلی است که برای مهاجرت تحصیلی به اسپانیا شما ابتدا نیاز به اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه‌های این کشور و در مرحله بعد، اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا را دارید.

دریافت ویزای دانشجویی اسپانیا نسبت به ویزای سایر کشور‌های حوزه شنگن راحت‌تر است و هزینه‌های زندگی و اقامت نیز در کشور اسپانیا مناسب‌تر از سایر کشور‌های اروپایی نظیر آلمان، فرانسه و… است. از دیگر ویژگی‌ هایی که کشور اسپانیا را در میان دانشجویان برای ادامه تحصیل و مهاجرت تحصیلی محبوب کرده است، بورسیه‌های تحصیلی است که دانشگاه‌های برتر اسپانیا برای تحصیلی کم هزینه و رایگان برای دانشجویان پرتلاش در نظر می‌گیرد. سیستم آموزشی کشور اسپانیا جزء بهترین سیستم‌های آموزشی در اتحادیه اروپا است. اگر قصد دارید تا برای ادامه تحصیل به یک کشور اروپایی سفر کنید و در یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان تحصیل کنید، دانشگاه‌های اسپانیا یک انتخاب مناسب برای مهاجرت تحصیلی شما هستند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر در اسپانیا ( با مهر و امضا)

مدارک شناسایی مثل شناسنامه و پاسپورت ( ترجمه شده)

بیمه مسافرتی شینگن شخص متقاضی به میزان 30000 یورو

ارائه تمام سوابق تحصیلی به همراه ریز نمرات ( ترجمه شده به زبان اسپانیایی با مهر تایید دادگستری )

ارائه مدارک پزشکی مبنی بر صحت سلامت جسمی

گواهی عدم سوء پیشینه از اداره آگاهی

کپی اجاره‌نامه آپارتمان و یا خوابگاه و یا هتلی برای اقامت در اسپانیا

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8