تولید محتوا

محتوا چیست و چه انواعی دارد؟

تولید محتوا، یکی از نیازهای اساسی بسیاری از کسب و کارها است. محتوا ساختاری است که اطلاعات و تجربیات مختلفی را در بستر یک رسانه منتقل می کند. بستر های زیادی برای انتقال محتوا وجود دارند. از جماه این بستر ها می توان به اینترنت اشاره کرد. محتوا، انواع گوناگونی دارد و محتواهای متنی، محتوای صوتی یا پادکست از مهمترین انواع آن هستند.

محتوای متنی یکی از اساسی ترین محتواهاست و تاثیر بسیار زیادی در به دست آوردن رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستجو دارد. هربار که در موتورهای جستجو سوالی را وارد می کنید، در واقع برای دریافت محتوایی مرتبط با نیازتان درخوایت می دهید. گوگل نیز از میان هزاران محتوای موجود، محتواهای مناسب پیدا می کند و به شما پیشنهاد می دهد. نباید فراموش کرد که محتوا تنها برای ربات های گوگل تولید نمی شود. بلکه شما باید مخاطبانی که برای رفع نیاز خود به دنبال محتوا هستند را نیز در نظر بگیرید. پس پیش از هرچیز باید مطلبی کاربردی و مفید برای کاربران تهیه کنید و بعد از آن نیز اصول سئو را نیز در آن رعایت کنید. و با گذشت زمان ربات های موتورهای جستجو ارزش کار شما را متوجه خواهند شد.

مراجعه حضوری

کرمانشاه، نوبهار، چهار راه سی متری دوم به سمت میدان مرکزی، نبش کوی 118، مجتمع میلاد نور، طبقه ی بالای رستوران هایدا، طبقه سوم، واحد 8